piątek, 25 stycznia 2013

Przeprowadzka

Przy okazji, a może z okazji zmian w kampanii "Poznaj atom" zmiany zajdą też na blogu. Konkretnie nastąpi przeprowadzka. Na bardziej aktywną (a może bardziej modną) platformę natemat.pl. Zasadniczo z tej okazji nic się nie zmieni - poza adresem rzecz jasna - choć kilka zasadniczych tekstów opublikuję tam ponownie. Obiecuję jednakże nie robić tego za często tak, by "starzy" Czytelnicy też znaleźli coś dla siebie.

Zapraszam zatem pod nowy adres: adamrajewski.natemat.pl!

4 komentarze:

 1. A czy będziesz tu wrzucał powiadomienia z linkiem o nowych tekstach czy już tylko tam, bo nie wiem, który rss subskrybować?

  OdpowiedzUsuń
 2. Planuję już tam zostać na dobre, więc raczej tamten. Mam nadzieję, że nie będzie to przesadnie niewygodne. Niestety interfejs od strony autorskiej tu jest chyba lepszy, nie wiem jak od czytelniczej w sumie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. rss u nich działa więc nie ma problemu dla mnie z subskrypcją. Mają fajny nowoczesnyi przejrzysty wygląd do czytania, ale nawigacja i znalezienie tam jakiś starszych treści to jest koszmar. Szkoda, że rezygnujesz z bloggera. Tworzyła się tu niezła baza wiedzy z łatwą możliwością przeglądania.

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Komentarze na tym blogu są moderowane, dlatego nie będą publikowane automatycznie po wysłaniu. Komentarze odrzucane będą jednak tylko wtedy, gdy ich treść będzie obraźliwa lub będzie stanowiła naruszenie obowiązujących przepisów prawa. Zachęcam do dyskusji!